اطلاعات تماس

شنبه تا پنج شنبه 9 - 18

انگل ولو استیل

انگل ولو استیل

انگل ولو استیل

قیمت انگل ولو استیل

انگل ولو یا شیر زاویه ای (Angle Valve) یک نوع شیر در حوزه سیستم های لوله کشی است که به دو صورت افقی و عمودی موجود می‌باشد. این شیر به دلیل داشتن زاویه یکباره برای تغییر جهت جریان آب، یکی از پرکاربردترین انواع شیرها برای استفاده در فضاهای محدود مانند میباشد . در بسیاری از موارد از شیر انگل ولو برای محدود کردن جریان آب در خط لوله و همچنین کنترل جریان آب به کار می رود.

صمام زاویه‌ای به دلیل طراحی خاص خود، در مواردی که فضای بسیار بسته و دسترسی محدود است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه در برخی موارد، جریان ماده باید به زاویه 90 درجه تغییر کند، صمام زاویه‌ای به‌عنوان یک گزینه نظیر برای استفاده در سیستم‌های لوله‌کشی است.

بعلاوه، نصب و تعویض صمام زاویه‌ای بسیار ساده است و نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد. با توجه به عملکرد بسیار خوب صمام زاویه‌ای در جریان‌های بالا، این صمام یکی از مهم‌ترین قطعات سیستم‌های لوله‌کشی است.

در نهایت، با توجه به عدم ارتباط صمیمی بین دسته کنترل و بدنه‌ی شیر، بخش‌های مختلف شیر می‌توانند به‌صورت مستقل از هم کار کنند و از این رو، شیر زاویه‌ای یکی از نوعی صمام‌های کارآمد است که می‌تواند در سیستم‌های لوله‌کشی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

که جهت استفاده از سیالات مختلف مانند آب ، گاز ، بخار و… به کار میرود

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره 02133468170 تماس حاصل نمایید

مطالب مرتبط

دیدگاه ها


02133468170

9 صبح تا 18 عصر