اطلاعات تماس

شنبه تا پنج شنبه 9 - 18

تولید کننده فلنج

تولید کننده فلنج

گروه تولیدی و صنعتی نوین استیل اولین تولید کننده انواع فلنج با کلاس ها و آلیاژهای مختلف در سایز های 1/2″ تا سایز 48 اینچ طبق استاندارد ASME , ASTM , DIN می باشد.

ابعاد، آلیاژ ها و نوع فرآیند تولید با توجه به درخواست مشتری سفارش گرفته می شود.

فلنج یک قطعه‌ی مهم در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی است که برای اتصال لوله‌ها به همدیگر یا به تجهیزات مورد نیاز استفاده می‌شود. فلنج‌ها به دلیل قابلیت‌های کاربردی بسیار مطلوب هستند و در صنایع مختلفی مانند صنعت ساختمانی نیز استفاده می‌شوند. تولید فلنج، یک فرآیند پیچیده است که نیازمند دانش و تخصص مهندسی مکانیک و فنی می‌باشد.

تولید فلنج

برای تولید فلنج اولین مرحله طراحی است. در این مرحله با توجه به نوع فلنج و نوع مواد مورد استفاده، ابعاد و شکل ظاهری فلنج طراحی می‌شود. سپس به عنوان مرحله دوم، مواد اولیه برای تولید فلنج انتخاب می‌شود.

بسته به نوع تولید فلنج و نوع مواد مورد استفاده، معمولاً از فولاد، آلیاژهای نیکلی، آلومینیوم، برنج و یا استیل کاربوریزه برای تولید فلنج استفاده می‌شود.

مواد اولیه

مواد اولیه برای تولید فلنج با توجه به استاندارد‌های مربوط باید دارای خلوص و ویژگی‌های خاصی باشد و باید به گونه‌ای باشد که بتوان آن را به راحتی شکل داد.

پس از انتخاب مواد اولیه، به مرحله‌ی تولید می‌رسیم. در این مرحله، مواد اولیه به دستگاه‌های تولید فلنج منتقل می‌شوند و در آنجا به شکل لازم خم می‌شوند. برای خم کردن فلنج‌ها، ماشین‌آلات خاص و تخصصی بکار می‌روند که قابلیت استفاده از قالب‌های مختلف را دارا هستند.

در مرحله‌ی بعدی، فلنج‌ها به شکل نهایی خود شکل داده می‌شوند. نوع شکل گیری به دو روش ریختگری و فورج انجام میگیرد در این مرحله، مواد اولیه به شکل لایه‌لایه به هم فشرده می‌شوند و به شکل دلخواه برش داده می‌شوند.

بعد از این مراحل، فلنج‌ها به عنوان محصولات نهایی، جهت بسته‌بندی و حمل و نقل آماده می‌شوند. در این مرحله، بسته بندی فلنج‌ها به شکل کاملاً محکم و مستحکم انجام می‌شود تا در حمل و نقل آسیب نبینند.

در نهایت، فلنج‌ها برای استفاده در صنعت و اتصال بین اتصالات مختلف به کارگرفته میشود .

تولید کننده انوع فلنج گلودار،اسلیپن،کور،دنده ایی

جهت خرید و سفارش به شماره 02133468170 تماس حاصل نمایید

مطالب مرتبط

دیدگاه ها


02133468170

9 صبح تا 18 عصر