اطلاعات تماس

شنبه تا پنج شنبه 9 - 18

قیمت شیر پروانه استیل

شیر پروانه ایی

قیمت شیر پروانه استیل

قیمت شیر پروانه ایی استیل (Steel butterfly valve) عبارتست از یک شیر کنترلی که برای کنترل جریان مایعات در سیستم‌های صنعتی کارخانجات مواد غذایی و دارویی استفاده می‌شود. این شیر کنترلی با استفاده از یک پروانه فلزی درون یک مجرای گردشی قرار دارد و به راحتی می‌تواند جریان مایعات را باز و بسته کند.

شیر پروانه ایی استیل شامل یک بدنه استیل ضد زنگ، یک پروانه استیل، یک شفت استیل و یک دستگیره کنترلی است. این شیر در دو نوع مختلف سایز و کلاس فشار تولید می‌شود که هر کدام برای کاربردهای مختلف مناسب هستند.

استفاده از شیر پروانه ایی استیل دارای مزایای بسیاری است. از جمله مزایا، قابلیت کارکرد در دماهای بالا و پایین، مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و سایش، قابلیت نصب و سرویس آسان، وضعیت بسته و باز بودن شیر قابل مشاهده و انعطاف پذیری بالا در مورد ورودی و خروجی مایعات است.

با توجه به توضیحاتی که داده شد، شیر پروانه ایی استیل به علت ویژگی‌های بسیار مفیدی که دارد، یکی از شیرهای بسیار محبوب و مناسب برای صنایع مختلف است. بنابراین، استفاده از این شیر کنترلی در سیستم‌های صنعتی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیر پروانه ایی صنایع غذایی و دارویی در متریالهای 304 و 316 استنلس استیل موجود میباشد

برندهای مطرح ومتریال به شرط خرید از مجوعه ما اغاز تعهد است

در سایزهای 25 ، 38 ،51 ، 76 ، 102 میلی متر

قابل جوش به اتصالات استیل صنایع غذایی و دارویی

با ضمانت فروش و خدمات

قیمت به روز: 02133468170

مطالب مرتبط

دیدگاه ها


02133468170

9 صبح تا 18 عصر